X
تبلیغات
امروز: جمعه 27 مهر 1397
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

فسیل چیست؟

فسیل چیست؟ دسته: باستان شناسی
بازدید: 5 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 156 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 8

تحقیق فسیل در 8 صفحه ورد و قابل ویرایش

قیمت فایل فقط 5,100 تومان

خرید

فسیل چیست؟

معناى لغوى فسیل عبارت است از چیزى که از حفارى به دست آمده باشد. به عبارت دیگر فسیل ها، اجساد و بقایا و آثار موجوداتى مى باشند که پس از مرگ در بین رسوبات دفن شده و همراه با آن ها تحت تاثیر پدیده سنگ شدگى (دیاژنز) قرار گرفته اند.

بنابراین فسیل ها انواع باقیمانده جانورى و گیاهى نظیر جسم حیوانات و استخوان هاى مربوط به آن ها، تنه گیاهان قدیمى و ساختمان شان، کرم هاى نرم، ستاره هاى دریایى و غیره ( از نقطه نظر تشریحى ) و آثار و مواد به جامانده از آن ها نظیر فضولات، مدفوعات، تخم ها ( آثار طبیعى ) و اثر لانه ها، آشیانه ها، رد پاها ( آثار مصنوعى ) را شامل مى شود و تمامى این ها به طور مستقیم توسط موجودات که در گذشته مى زیسته اند، به وجود آمده اند. بدین ترتیب براى آن که یک شى فسیل به حساب آید، بایستى بقایا و یا آثار فعالیت زیستى موجودات گذشته باشد.

فهرست مطالب

علم دیرینه شناسى

چگونه فسیل ها را بیابیم

فسیلى شدن

قیمت فایل فقط 5,100 تومان

خرید

برچسب ها : فسیل چیست؟ , فسیلى شدن , فسیل چگونگی تشکیل فسیل انواع فسیل فسیل یا سنگواره چیست مکانهای مناسب برای تشکیل فسیل نحوه پیدا کردن فسیل ها فسیل های اثری فسیل های اندامی فسیل انسان فسیل دایناسورفسیل چیستفسیل دایناسور در ایرانفسیل لوسیفسیل گروپفسیل زندهفسیل شناسیفسیل یک پری دریاییفسیل چیست؟ تحقیق مقاله مطلب

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر